skip to Main Content

منابع آزمون ورود به حرفه نظام

کاردانی و معماران تجربی

هر ساله همزمان با برگزاری آزمون نظام مهندسی در کشور, آزمون نظام کاردانی و معماران تجربی نیز برگزار می شود. چنانچه کاردانان فنی عضو سازمان نظام کاردانی و معماران تجربی قصد دریافت پروانه نظام کاردانی اشتغال به کار رسمی را دارند باید در این آزمون شرکت کرده و حداقل 50 درصد نمره آزمون را کسب نمایند.

آزمون نظام کاردانی در 6 رشته مهندسی عمران, مهندسی معماری, مهندسی برق, مهندسی مکانیک, مهندسی شهرسازی و نقشه برداری برگزار می شود. جهت آمادگی کامل در آزمون در اختیار داشتن منابع کامل معرفی شده از سوی دفتر تدوین مقررات ملی ساختمان و سایر سازمان های مرتبط الزامی است.

در زیر لیست کامل منابع آزمون نظام کاردانی به تفکیک رشته و آزمون تعیین صلاحیت معماران تجربی ارائه شده است. علاوه بر آن کتاب های آزمون نظام کاردانی ذکر شده به همراه کتاب های مواد آزمون نظام مهندسی در همین سایت قابل دانلود است.


جهت مشاهده منابع آزمون کاردانی به تفکیک هر رشته و صلاحیت کلیک نمایید.

جهت مشاهده منابع آزمون معماران تجربی کلیک نمایید.


با توجه به این نکته که به خاطر سپردن این حجم بالای مطالب غیر قابل ممکن است مهندسان نیاز دارند تا علاوه بر آشنایی کافی با مباحث مهم هر کتاب با به کارگیری روش های آموزشی همچون آزمون آزمایشی نظام مهندسی و دوره های آمادگی آزمون درصد قبولی خود در آزمون را افزایش دهند.

گروه آموزشی آزمون یار اقدام به راه اندازی آزمون آزمایشی نظام مهندسی آنلاین و دوره های آمادگی آزمون باز هم به صورت آنلاین نموده است تا مهندسان را هرچه بیشتر در جهت کسب موفقیت آماده نماید.

دانلود فایل کلیه منابع آزمون ورود به حرفه کاردانی و معماران تجربی شامل مباحث 22 گانه مقررات ملی ساختمان, قانون نظام مهندسی, استاندارد 2800 و سایر منابع در لینک زیر قابل دسترس است.

 

کلیه سوالات آزمون آنلاین نظام مهندسی آزمون یار منطبق با آخرین ویرایش مباحث مقررات ملی اعلام شده می باشد.

گروه آموزشی آزمون یار بزرگترین مرجع برگزار کننده آزمون های آنلاین، دوره های آموزشی و پکیج های آمادگی آزمون نظام مهندسی و کاردانی همیار شما مهندسان عزیز تا کسب موفقیت است.

 

سوالات خود را از طریق بخش دیدگاه از ما بپرسید.

آزمون نظام مهندسی - پس زمینه روشن با متن محصولات سایت

آزمون نظام مهندسی - عکس سایت آموزش یار در لپ تاپ

آزمون نظام مهندسی - عکس سایت آزمون یار در تبلت در دست گرفته شده

آزمون نظام مهندسی - عکس برگه آزمون با مداد و پس زمینه سفید و خاکستری

آزمون نظام مهندسی - عکس چراغ مطالعه و کتاب با پس زمینه رزد و سفید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top