skip to Main Content
سوالات آزمون نظام مهندسی - عکس دو تا مداد و برگه تست

سوالات آزمون نظام مهندسی, کاردانی و معماران تجربی

به همراه چارت بندی مباحث مقررات ملی

جهت آمادگی برای شرکت در آزمون نظام مهندسی, کاردانی و معماران تجربی, شرط لازم مطالعه و تسلط کافی به منابع آزمون نظام مهندسی و منابع آزمون نظام کاردانی اعلام شده از سوی دفتر مقررات ملی ساختمان (فایل دانلود در پایین صفحه قرار دارد) است. اما نکته قابل ذکر این است که با توجه به حجم بالای منابع امکان به خاطر سپردن کامل آنها وجود ندارد. بهترین روش برای رفع این مشکل استفاده از منابعی مانند نمونه سوالات آزمون نظام مهندسی و کاردانی برگزار شده در سالهای گذشته و استفاده از چارت بندی مباحث مقررات ملی ساختمان و سایر منابع آزمون است. توصیه می شود بخش نحوه مطالعه آزمون نظام مهندسی این سایت را مطالعه نمایید.

دانلود مباحث مقررات ملی ساختمان و سایر منابع آزمون ورود به حرفه

نمونه سوالات آزمون نظام مهندسی به همراه پاسخنامه

در صورتی که متقاضی شرکت در آزمون اقدام به مطالعه منابع آزمون نظام مهندسی نماید, جهت بالا بردن تسلط به مباحث مقررات ملی ساختمان و سایر منابع آزمون نظام مهندسی می تواند به عنوان تمرین سوالات آزمون نظام مهندسی برگزار شده در سالهای قبل را مطالعه نماید. بی شک تمرین بیشتر مباحث احتمال موفقیت در آزمون را چندین برابر می کند. دانلود رایگان سوالات آزمون نظام مهندسی, کاردانی و معماران تجربی دوره های گذشته آزمون ورود به حرفه به تفکیک رشته و گرایش انتخابی در انتهای این قسمت در اختیار شماست.

سوالات و پاسخنامه آزمون نظام مهندسی مهر ۹۸

سوالات آزمون نظام مهندسی مهر ۹۸ به همراه پاسخنامه برای کلیه رشته های معماری، عمران، مکانیک، برق، نقشه برداری، شهرسازی و ترافیک در کلیه گرایش های طراحی، نظارت، محاسبات، اجرا در پایین همین صفحه قابل دانلود به صورت رایگان می باشد.

چارت بندی مباحث مقررات ملی ساختمان و سایر منابع آزمون

با توجه به اینکه آزمون ورود به حرفه نظام مهندسی, کاردانی و معماران تجربی به صورت کتاب باز برگزار می شود این فرصت را برای داوطلبان ایجاد کرده است تا علاوه بر استفاده از کتاب منابع آزمون مانند مباحث مقررات ملی ساختمان سایر منابع کمک آموزشی مانند کلید واژه ها یا چارت بندی مباحث استفاده نمایند.

چارت بندی مباحث شامل استخراج مهم ترین نکات موجود در کتاب منابع به تفکیک هر فصل کتاب می باشد. بدین صورت داوطلب با یک نگاه چارت هر کتاب می تواند سریعا فصل مورد نظر از کتاب که مرتبط با سوال می باشد را یافته و پاسخ درست را پیدا کند. با استفاده از چارت بندی مباحث سرعت داوطلب در پاسخگویی به سوالات آزمون بالا رفته و احتمال قبولی در آزمون نیز به همان نسبت بالا می رود.

گروه آموزشی آزمون یار, چارت مباحث مقررات ملی ساختمان, قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان, استاندارد ۲۸۰۰ و کتاب راهنمای جوش و اتصالات جوشی را برای دسترسی داوطلبان آزمون نظام مهندسی جهت دانلود به صورت رایگان قرار داده است.

آزمون آزمایشی نظام مهندسی آزمون یار

علاوه بر موارد نمونه سوالات آزمون نظام مهندسی و چارت بندی مباحث, آزمون یار با فراهم کردن آزمون آزمایشی نظام مهندسی آنلاین به تفکیک رشته و گرایش و ایجاد فضایی مشابه با آزمون واقعی, این امکان را در اختیار داوطلبان قرار داده است تا سطح اطلاعات خود را بسنجند و از طریق تحلیل آماری ارائه شده در پایان هر آزمون از مباحثی که احتمال ضعف در آن را داشته باشند مطلع شده و تمرکز خود را بر آن مباحث قرار دهند. آزمون آزمایشی نظام مهندسی آنلاین به همراه دوره های آمادگی آزمون ارائه شده توسط گروه آموزشی آزمون یار تیر خلاص داوطلبان برای آمادگی ۱۰۰ درصد در آزمون ورود به حرفه می باشد.

کلیه سوالات آزمون آنلاین نظام مهندسی آزمون یار منطبق با آخرین ویرایش مباحث مقررات ملی اعلام شده می باشد.

گروه آموزشی آزمون یار برگزار کننده ی دوره های آموزشی نظام مهندسی و آزمون آزمایشی نظام مهندسی به صورت کاملا آنلاین همیار شما مهندسان عزیز تا کسب موفقیت است.

 

سوالات خود را از طریق بخش دیدگاه از ما بپرسید.

آزمون نظام مهندسی - پس زمینه روشن با متن محصولات سایت

آزمون نظام مهندسی - عکس سایت آموزش یار در لپ تاپ

آزمون نظام مهندسی - عکس سایت آزمون یار در تبلت در دست گرفته شده

آزمون نظام مهندسی - عکس برگه آزمون با مداد و پس زمینه سفید و خاکستری

آزمون نظام مهندسی - عکس چراغ مطالعه و کتاب با پس زمینه رزد و سفید

آزمون نظام مهندسی - عکس انگشت اشاره شده به برگه آزمون و تبلت با پس زمینه خاکستری و سفید

این مطلب 2 دیدگاه دارد
  1. سلام وقت بخیر من میخواستم آزمون اجرا عمران شرکت کنم ولی آیا با نظارت و محاسبات منافاتی یا هم پوشانی ندارد مثلا مدرکشو جدا بهم می دن و در کجا کاربرد داره

    1. سلام
      شما می توانید همزمان در هر سه صلاحیت شرکت کنید و همزمان در هر سه صلاحیت مدرک اخذ کنید
      مدارکشون با هم همپوشانی یا منافاتی ندارند و معمولا داوطلبان آزمون اجرا و نظارت را همزمان می دهند زیرا تقریبا منابع مطالعاتی یکسان است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top