skip to Main Content

منابع آزمون ورود به حرفه نظام مهندسی

نظام مهندسی

آزمون نظام مهندسی معمولا سالی دو بار توسط سازمان نظام مهندسی با همکاری وزارت راه و شهرسازی برگزار می شود. تمامی مهندسان در رشته های هفت گانه مهندسی معماری, مهندسی عمران, مهندسی مکانیک, مهندسی شهرسازی, مهندسی نقشه برداری, مهندسی برق و مهندسی ترافیک که اقدام به عضویت در سازمان نظام مهندسی کرده اند, برای دریافت پروانه نظام مهندسی اشتغال به کار از سوی سازمان نظام مهندسی ساختمان نیازمند قبولی در این آزمون ورود به حرفه هستند.

از اصلی ترین موارد جهت ایجاد آمادگی شرکت در آزمون نظام مهندسی اطلاع از منابع آزمون نظام و اشراف کامل به مباحث و کتاب های آزمون ورود به حرفه نظام است. مواد آزمون نظام مهندسی که شامل مباحث 22 گانه, کتاب ها, قوانین, آیین نامه ها, مصوبات و …. می باشد همزمان با اعلام زمان آزمون از سوی دفتر تدوین مقررات ملی ساختمان اعلام می شود. لیست مواد آزمون نظام مهندسی به تفکیک رشته و گرایش در زیر ارائه شده است.


جهت مشاهده منابع آزمون نظام مهندسی به تفکیک هر رشته و صلاحیت کلیک نمایید.


با توجه به حجم بالای مواد و کتاب های آزمون نظام مهندسی امکان اینکه تمامی مطالب به صورت کامل توسط مهندسان به خاطر سپرده شود وجود ندارد و روش مناسب به خاطر سپردن سرفصل مطالب مهم هر مبحث است. علاوه بر آن نکات و شیوه های خاصی در ارتباط با نحوه مطالعه آزمون نظام مهندسی وجود دارد که می توانید در همین سایت مشاهده نمایید.

گروه آموزشی آزمون یار برای یاری مهندسان جهت قبولی در آزمون نظام مهندسی اقدام به برگزاری دوره های آمادگی آزمون آنلاین و هم چنین آزمون آزمایشی نظام مهندسی به صورت آنلاین کرده است که قابل دسترسی در همین سایت است.

دانلود فایل کلیه منابع آزمون ورود به حرفه مهندسی شامل مباحث 22 گانه مقررات ملی ساختمان, قانون نظام مهندسی, استاندارد 2800 و سایر منابع در لینک زیر قابل دسترس است.

گروه آموزشی آزمون یار بزرگترین مرجع برگزار کننده آزمون های آنلاین، دوره های آموزشی و پکیج های آمادگی آزمون نظام مهندسی و کاردانی همیار شما مهندسان عزیز تا کسب موفقیت است.

 

سوالات خود را از طریق بخش دیدگاه از ما بپرسید.

آزمون نظام مهندسی - پس زمینه روشن با متن محصولات سایت

آزمون نظام مهندسی - عکس سایت آموزش یار در لپ تاپ

آزمون نظام مهندسی - عکس سایت آزمون یار در تبلت در دست گرفته شده

آزمون نظام مهندسی - عکس برگه آزمون با مداد و پس زمینه سفید و خاکستری

آزمون نظام مهندسی - عکس چراغ مطالعه و کتاب با پس زمینه رزد و سفید

آزمون نظام مهندسی - عکس انگشت اشاره شده به برگه آزمون و تبلت با پس زمینه خاکستری و سفید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top