skip to Main Content

آزمون آزمایشی نظام مهندسی آنلاین

روش ها و امکانات

چالشی که تمامی مهندسان فارغ التحصیل شده از هرکدام از رشته های هفت گانه مهندسی (مهندسی عمران، مهندسی معماری، مهندسی مکانیک، مهندسی برق، مهندسی شهرسازی، مهندسی نقشه برداری و مهندسی ترافیک) با آن روبرو می شوند قبولی در آزمون ورود به حرفه نظام مهندسی و اخذ پروانه نظام مهندسی اشتغال به کار است. تنها با قبولی در آزمون نظام مهندسی، مهندسان مجوز رسمی اشتغال به کار پایه 3 از سازمان نظام مهندسی دریافت خواهند کرد. اما مشکل اصلی پیش روی داوطلبان شرکت در آزمون نظام مهندسی، حجم زیاد منابع و گستردگی مطالب است. حتی با وجود آنکه آزمون به صورت کتاب باز برگزار می شود یافتن پاسخ سوال از بین تمامی منابع کاری بسیار سخت است.

عموما روش های و منابع کمکی متفاوتی برای قبولی در آزمون استفاده می شود همچون فهرست های ویژه، لیبل گذاری و کلید واژه ها. تمامی این موارد درصد قبولی در آزمون ورود به حرفه را بالا می برد اما نکته اصلی تسلط کافی به مباحث و مطالب موجود در منابع آزمون نظام مهندسی است. جهت تسلط بر منابع و سنجش میزان دانش خود و نقاط ضعف بهترین روش شرکت در آزمون آنلاین نظام مهندسی آزمایشی است.

آزمون آنلاین نظام مهندسی چیست؟

آزمون های آنلاین نظام مهندسی، آزمون هایی آزمایشی در بستر اینترنت هستند که کاربر را قادر می سازد بدون حضور فیزیکی هر زمان که نیاز بود اقدام به شروع آزمون نموده و علاوه بر یادگیری و افزایش سطح آمادگی، میزان تسلط خود را بر روی منابع آزمون نظام مهندسی محک بزند. آزمون آزمایشی نظام مهندسی در فضای شبیه سازی شده با آزمون نظام مهندسی واقعی از نظر تعداد سوال، منابع، زمان آزمون و درج نمره منفی در نتیجه آزمون آماده شده است.

گروه آموزشی آزمون یار مرجع جامع برگزار کننده آزمون آنلاین نظام مهندسی، کاردانی و معماران تجربی به صورت آنلاین است. سوالات آزمون آزمایشی نظام مهندسی آنلاین بر مبنای جدیدترین منابع اعلام شده از سوی دفتر مقررات ملی ساختمان می باشد و کلیه سوالات مطابق با آخرین ویرایش منابع به روز می شود. آزمون های آزمایشی نظام مهندسی آنلاین به تفکیک رده (مهندسی،کاردانی و معماران تجربی) رشته (عمران، معماری، مکانیک، برق، شهرسازی، نقشه برداری، ترافیک) و گرایش (محاسبات، اجرا، نظارت) می باشد.

مزیت اصلی آزمون آزمایشی نظام مهندسی آزمون یار آن است که در پایان هر آزمون تحلیل آماری از سطح دانش و وضعیت آزمون دهنده می دهد. این تحلیل نتیجه آزمون به تفکیک مبحث انجام می شود و به آزمون دهنده نشان می دهد که دقیقا در کدام مبحث ضعف دارد و نیازمند مطالعه بیشتر است. در انتها نیز پاسخنامه آزمون ارائه می شود.

چنانچه کاربر آزمونی را خریداری نماید، این آزمون در پنل کاربر باقی می ماند و این امکان را می دهد تا کاربر به دفعات آزمون را انجام دهد.

تمامی سوالات آزمون های آزمون یار منطبق با آخرین ویرایش مباحث اعلام شده بروز رسانی شده اند.

انواع آزمون آنلاین نظام مهندسی آزمون یار

آزمون آزمایشی نظام مهندسی آزمون یار به صورت کاملا آنلاین به سه شیوه آزمون با سوالات ثابت، آزمون با سوالات متغیر و آزمون با سوالات سفارشی پیمانه ای برگزار می شود.

آزمون با سوالات ثابت در برگیرنده ی آزمون های نظام مهندسی برگزار شده در سال های قبل است. در هر بار تکرار آزمون سوالات به صورت یکسان خواهد بود. با توجه به اینکه آزمون های ثابت همان سوالات آزمون نظام مهندسی برگزار شده در سال های قبل می باشند که در آشنایی با نوع سوالات آزمون اصلی نظام مهندسی بسیار تاثیر گذار خواهند بود.

آزمون با سوالات متغیر که بدین صورت است که با خرید هر بار یک آزمون، سوالات متفاوتی از بانک سوالات آزمون یار برای شرکت کننده نمایش داده می شود. بدین طریق امکان آشنایی با سوالات متنوع برای آزمون دهنده فراهم می شود و نمونه سوالات بیشتری را مرور خواهد کرد.

و در نهایت آزمون با سوالات سفارشی-پیمانه ای که این امکان را فراهم کرده است تا آزمون دهنده با تعیین رشته، از میان منابع آن رشته منابع دلخواه را انتخاب کرده و تعداد سوال مورد نظر از هر منبع را نیز تعیین نماید تا آزمونی مطابق با همان سفارش از بانک سوالات آزمون یار ساخته شود. بدین صورت کاربر می تواند تنها در منابعی که احساس نیاز می کند آزمون داده و دانش و تسلط خود را افزایش دهد.

سامانه آزمون آزمایشی نظام مهندسی آزمون یار

گروه آموزشی آزمون یار با راه اندازی سامانه آزمون های آنلاین به نشانی www.eazmoonyar.com تمامی امکانات و روش های فوق را در یکجا در دسترس مهندسان و سایر کاربران قرار داده است. هدف آزمون یار آن است تا درصد قبولی در آزمون نظام مهندسی را برای کلیه کاربران افزایش دهد. علاوه بر سایت برگزار کننده آزمون نظام مهندسی آنلاین, آزمون یار اقدام به راه اندازی اپلیکیشن آزمون آنلاین نظام مهندسی (قابل دانلود در پایین همین صفحه) نیز کرده است. اپلیکیشن آزمون یار شامل تمامی امکانات ارائه شده در سایت است و دسترسی آسان کاربران به آزمون ها را از طریق موبایل و اندروید ایجاد کرده است. در ویدیو زیر تمام آنچه باید از آزمونهای آنلاین نظام مهندسی آزمون یار بدانید شامل ویژگی ها و روش استفاده نمایش داده شده است.

گروه آموزشی آزمون یار همیار مهندسان تا کسب موفقیت

کلیه سوالات آزمون آنلاین نظام مهندسی آزمون یار منطبق با آخرین ویرایش مباحث مقررات ملی اعلام شده می باشد.

گروه آموزشی آزمون یار بزرگترین مرجع برگزار کننده آزمون های آنلاین، دوره های آموزشی و پکیج های آمادگی آزمون نظام مهندسی و کاردانی همیار شما مهندسان عزیز تا کسب موفقیت است.

 

سوالات خود را از طریق بخش دیدگاه از ما بپرسید.

آزمون نظام مهندسی - عکس سایت آزمون یار در تبلت در دست گرفته شده

آزمون نظام مهندسی - عکس برگه آزمون با مداد و پس زمینه سفید و خاکستری

آزمون نظام مهندسی - عکس چراغ مطالعه و کتاب با پس زمینه رزد و سفید

آزمون نظام مهندسی - پس زمینه روشن با متن محصولات سایت

آزمون نظام مهندسی - عکس سایت آموزش یار در لپ تاپ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top