skip to Main Content
آزمون یار - زمینه سورمه ای با خط های گرافیکی آبی
آزمون یار - زمینه سورمه ای با خط های گرافیکی آبی
گروه آموزشی آزمون یار

برگزار کننده دوره های آموزشی و آزمون آزمایشی نظام مهندسی آنلاین

اهداف گروه آموزشی آزمون یار

گروه آموزشی آزمون یار در سال 1395 با هدف ارتقا سطح دانش مهندسان و ارائه روش های نوین آموزشی در بستر اینترنت, پا به عرصه گذاشت. متخصصین مختلف در زمینه های مهندسی, IT, آموزشی و … گرد هم آمدند تا با استفاده از فضای مجازی, کلیه نیازهای مهندسان (عمران, معماری, برق, مکانیک, شهرسازی و …) را در حوزه آموزش منابع آزمون ورود به حرفه نظام مهندسی ساختمان همچون مباحث 22 گانه مقررات ملی ساختمان به سهولت و سرعت برطرف کنند.

هدف اصلی گروه آموزشی آزمون یار, در دسترس قرار دادن آموزش حرفه ای برای همه مهندسان در هر زمانی با استفاده از بستر اینترنت می باشد. این هدف از طریق راه اندازی سامانه آموزش الکترونیک و هم چنین فروشگاه اینترنتی جهت در دسترس قرار دادن محصولات آموزشی مرتبط با آزمون نظام مهندسی و کاردانی به مرحله انجام رسیده است.

خدمات آزمون یار در حوزه آمادگی آزمون نظام مهندسی

پکیج های آزمون آنلاین نظام مهندسی آزمون یار در رشته های مختلف مهندسی و کاردانی و به تفکیک صلاحیت های هر رشته ارائه می شود که هر پکیج شامل کلیه آزمون های برگزار از سال 95 تا اکنون به همراه یک آزمون متغیر که در هر بار شرکت در آزمون سوالات متفاوت از بانک سوال در اختیار کاربر قرار می دهد. آزمون ها به همراه نمایش نتایج, ارائه منبع دقیق هر سوال و پاسخنامه ارائه می شود.

خدمات گروه در حوزه دوره های آمادگی آزمون نظام مهندسی نیز توسعه یافته است. این گروه, آموزش های آنلاین مرتبط با مباحث مقررات ملی ساختمان را به صورت کلاس های مجازی با اساتید مجرب در حوزه مهندسی در کنار آموزش آفلاین (بسته ها و ویدیوهای آموزشی آماده) در سایت آموزش یار ارائه می دهد.

تمام این موارد (آزمون آزمایشی نظام مهندسی آنلاین و دوره های آموزشی نظام مهندسی) به همراه فروشگاه محصولات آزمون آنلاین آزمون یار ارائه دهنده تمامی محصولات مرتبط با حوزه مهندسی شامل کتب نمونه سوال، پکیج های آمادگی آزمون، فایل های لیبل گذاری و فهرست ویژه و … پاسخگوی کلیه نیازهای مهندسان خواهد بود. امید است فعالیت های ما راهگشای جامعه مهندسی در جهت توسعه و پیشرفت روز افزون باشد.

آزمون یار, همیار مهندسان تا کسب موفقیت

Back To Top